Gebze Su Kaçağı Tespiti

Kısa Sürede Su Kaçağı Tespiti

Firmamızda tesisat bar kontrol sistemi, dinleme sistemi, görüntüleme sistemi ve bunun yanında termal görüntüleme sistemlerini kullanarak Gebze su kaçağı tespiti için hizmet vermektedir. Gerekli eğitimleri almış olan ustalarımız cihazları yerinde ve zamanında kullanarak kısa sürede sorunu çözmektedirler. Cihaz kullanımı sayesinde gereksiz kırılmalara yol açmadığımız için değerli müşterilerimize de masraf çıkartmamış olmaktayız. Ayrıca firma olarak düşük fiyatlı hizmet vererek de değerli müşterilerimizin fazla bütçe ayırmasının önüne geçiyoruz. Sorun çözümünden sonra ödeme yapılınca faturanızı size vererek işlerimizi yasal olarak yaptığımızı sizlere kanıtlamış olmaktayız. Numaralarımızdan firmamıza ulaşarak randevu oluşturmanız halinde, firmamıza ait servislerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Gebze Su Kaçağı Tespiti

Gebze Su kaçağı tespiti sonrasında uygulanan yöntemlerden bir tanesi de ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi uygulanır. Sorun çıkması halinde ise dinleme cihazı kullanılarak tek fayans kadar bölgede sorun bulunur ve sadece o bölge kırılarak onarımını yapmaktayız. Bunların hepsi uygulandıktan sonra sorun bulunamaz ise diğer cihazlarımızdan görüntüleme kamera sistemi kullanılır. Bu sistemle gider içerisi, lavabo ve küvet kamera sistemi ile kontrol edilir. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederiz. Ancak cihazların yerinde kullanılması sonucunda hizmetten verim alınmakta ve sorunun çözümüne kısa sürede ulaşılmaktadır. Ekibimiz çalışanları teknolojik alet kullanımı için gerekli eğitimleri aldıkları için uzman bir hizmet sağlamaktadırlar.

Gebze Su kaçağı tespiti sonrasında onarmak için su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Hizmetimiz sırasında kullanılan ilaçlı kapatıcı genellikle kombinin su eksiltmesi, kalorifer kaçakları ve temiz su tesisatı sorunlarına ulaşmak için kullanılmaktadır. İlaç kullanıldıktan sonra delik olan bölgeye ulaştığında hava ile birleşerek kristalleşip deliği kapatmaktadır. Sonuç olarak hiçbir yere zarar gelmeden ve hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açmak  bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Bu uygulamalar sonucunda eskisi gibi bütün zemini ve fayansları kırıp her yere zarar vermeye gerek kalmadan kısa sürede sorunu çözmüş olmaktayız. Bu sayede müşteriler su kaçağı sorunlarını atık gözlerinde büyütmemektedirler. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.1 Yorum

Yorumlar kapatılmıştır.