Akustik Ses Cihazı Ne işe Yarar?

Akustik ses cihazı su akıntısı oluşan bölgeyi tespit etmek için kullanılır. Bu cihaz sayesinde tesisatın altını üstüne getirmeden ve herhangi bir inşaat pisliği oluşturmadan arızalı bölge bulunur. Bu tip durumlar ihmale gelmez. Özellikle bu kadar basit bir yöntem ile artık durum analizi yapılabiliyorken bu sorunu yaşayan ev halkının sorunu görmezden gelmesi su israfına yol açar.

 

Su kaçağı temiz ve pis su şeklinde olabilir. Bunun tespiti için su kaçağı oluşan bölgenin size verdiği birtakım ipuçları vardır. Küf ve benzeri kokular, duvarın tahrip olması, duvarda sarı leke görülmesi gibi belirtiler kaçağın pis su dan oluştuğuna bir işarettir. Tabii bunu firmamız uzman ekibi ve kusursuz hizmeti sayesinde kesin olarak tespit edebilir. Gözle görülebilen su kaçağı ile gizli su kaçağı arasında da büyük farklar vardır. Su sızıntısının nereden geldiği gizli kaçak olduğunda anlaşılamayabilir. Eğer o ay faturanız diğer aylara nazaran fazla gelmişse yetkililere durumu bildirerek su kaçağı ihtimalini kesin bilgi ile sonuçlandırabilirsiniz.

 

Su kaçağının yalnızca evlerde görüldüğünü düşünmek yanlış bir durumdur. Su tesisatının olduğu her bölgede su kaçağı ile karşı karşıya kalınabilir. Gebze su kaçağı bulma firmamız ilin her neresinde olursanız olun duruma en doğru şekilde müdahale edecek ve sorunu en kısa sürede çözecektir. Size ekstra bir masraf çıkarmadan bu durumdan kurtulacak ve eminiz ki hizmetten memnun kalacaksınız.